11 مهر 1402
logo

مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم

دانشگاه علوم پزشکی

پروفسور قریب

پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم میزبان پروفسور حسین قریب شد

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم، سخنرانی پروفسور حسین قریب، استاد کالج پزشکی مایو کلینیک آمریکا با عنوان «  Active Surveillance in Thyroid Cancers » با استقبال اساتید، دانشجویان و پژوهشگران، یکشنبه  31 اردیبهشت  ماه سال جاری در سالن همایش استاد دکتر باستان‌حق پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم برگزار شد.
 
 در ابتدای این سخنرانی، دکتر باقر لاریجانی، موسس و استاد ممتاز پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران به دوستی دیرینه خود با دکتر حسین قر اشاره کرد و گفت: دکتر حسین قریب از شناخته شده ترین چهره های بنام جهان در حوزه غدد هستند و همکاری ما با ایشان از سال های پیش در دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز تحقیقات غدد شروع شد.
 
دکتر لاریجانی ضمن تشکر از دکتر قریب که دعوت پژوهشگاه علوم غدد را پذیرفتند، اظهار کرد: نیازی نیست که دکتر حسین قریب را به دیگران معرفی کنیم، ایشان از اعضای موسس کالج متخصصین غدد آمریکا (AACE) هستند که امیدواریم همچون گذشته همکاری با ایشان و بخش غدد کالج پزشکی مایوکلینیک آمریکا در زمینه های آموزش، پژوهشی و درمان بیماری های آندوکرین ادامه داشته باشد.
 
در ادامه دکتر حسین قریب دانش و تجربه خود  در خصوص مراقبت  فعالانه در  کنترل سرطان تیروئید را با اساتید و دانشجویان پزشکی علاقمند به اشتراک گذاشت.
 
در بخش دیگری از این نشست علمی،  دانشجویان فلوشیپ غدد  با ارائه شرح حال کیس های مرتبط راهنمایی لازم را از سوی استاد در خصوص انتخاب روند درمان دریافت کردند.
 
پروفسور حسین قریب، استاد کالج پزشکی و  مشاور گروه پزشکی داخلی بخش غدد، دیابت، تغذیه و متابولیسم مایوکلینیک آمریکا و عضو بورد طب داخلی و بورد فوق تخصصی غدد درون‌ریز و متابولیسم آمریکا هستند.
کلمات کلیدی
فاطمه  ذاکرحسینی
تهیه کننده:

فاطمه ذاکرحسینی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
تنظیمات قالب