11 مهر 1402
logo

مرکز تحقیقات غدد و متابولیسم پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم

دانشگاه علوم پزشکی

چاقی

نام دکتر باقر لاریجانی بعنوان متخصص جهانی در زمینه چاقی در سایت Expertscape

انتخاب دکتر باقر لاریجانی از طریق بررسی الگوریتم‌های مبتنی بر پایگاه PubMed   از بین هزاران پژوهشگری  که در 10 سال اخیر تحقیقات برجسته ای در زمینه چاقی انجام داده اند و یک «متخصص جهانی» محسوب میشوند، صورت پذیرفته است.
 
سایت معتبر تحقیقاتی Expertscape با بررسی پژوهش های حوزه علوم پزشکی و مقالات داوری شده در مجلات معتبر علمی،  افراد و موسسات را بر اساس تخصص آنها در بیش از 29000 موضوع زیست پزشکی رتبه بندی می کند و به طور منظم، توئیت هایی را با هدف معرفی پیشگامان جهانی حوزه های مختلف پزشکی منتشر می کند.
 
اصالت موضوعی مقالات و جدید بودن آنها، کیفیت و ضریب تأثیر مجله ، نوع مقالات و جایگاه نویسنده از جمله ملاک‌های مهمی هستند که این سایت تحقیقاتی در خصوص ارزیابی و امتیازدهی افراد و موسسات  در نظر می گیرد.
 
 
 
دکتر باقر لاریجانی فوق‌تخصص بیماریهای غدد درون ریز از دانشگاه علوم پزشکی تهران است که تاکنون صدها مقاله و کتاب تألیف نموده‌است و بر اساس  آمار مربوط به بازه زمانی ابتدای سال ۱۹۷۵ تا ابتدای سال ۲۰۲۱ و از بخش Web of Science سایت Caritative Analytics به عنوان یکی از پر استنادترین پژوهشگران معرفی شده‌است.
 
دکتر لاریجانی همچنین عضو فرهنگستان علوم پزشکی کشور بوده  و در سال ۱۳۸۹ به عنوان چهره ماندگار کشور در حوزه علوم پزشکی انتخاب شده است.
 
وی همچنین از سال ۲۰۱۱ تاکنون توسط پایگاه اطلاعات علمی Essential Sciences Indicators در فهرست یک‌درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفته‌است.
 
کلمات کلیدی
فاطمه  ذاکرحسینی
تهیه کننده:

فاطمه ذاکرحسینی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
تنظیمات قالب