دانشگاه علوم پزشکی تهران

1394/01/16 | Creator: 103

اساتید پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم و مرکز تحقیقات بیماری های غیر واگیر بار دیگر به منظور هم اندیشی و بررسی پیشرفت نگارش مقالات گرد هم آمدند.
 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم، نشست سری مقالات مجله Lancet با حضور دکتر ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر باقر لاریجانی رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم، دکتر فرشاد فرزادفر رئیس مرکز تحقیقات بیماری های غیر واگیر، دکتر حق دوست، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان و دکتر مجید عزتی از اعضای هیأت تحریریه مجله Lancet صبح امروز یکشنبه 4 خرداد ماه سال جاری برگزار گردید.

در این نشست یک روزه، گزارشی از پیشرفت نگارش مقالاتی که قرار است به عنوان سری مقالات ""Health in Iran در مجله Lancet چاپ شود، مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. دکتر رویا کلیشادی با عنوان مقاله "زنان، جوانی و سلامت در ایران" ، دکتر فرشاد فرزادفر با عنوان مقاله "نظام سلامت ایران: دستاوردها، محدودیت ها و افق های پیش رو" ، دکتر آرش رشیدیان، با عنوان مقاله "پزشکی و سلامت در ایران: تاریخچه، جوانب مذهبی، سیاسی و اجتماعی"، دکتر داوود خلیلی، با عنوان مقاله "شرایط، دیدگاه ها و گذر اپیدمیولوژیک ایران" و دکتر مجید عزتی با عنوان مقاله "توسعه پایدار و سلامت در ایران" ایراد سخن کردند.


Keywords