Interio

پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران

قطب علمی منتخب کشور، همکار سازمان بهداشت جهانی در پژوهش، آموزش، و مدیریت استئوپروز و دیابت
نقشه سایت   En   Fa

1397/01/21 | Creator: 130

نخستین نشست روسا، معاونین و دبیران مراکز و گروه های تحقیقاتی با هدف تبیین برنامه ها و استراتژی های هر یک از مراکز 13 گانه پژوهشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم، در این نشست که روز پنج شنبه 16 فروردین 97 با حضور روسا، معاونین و دبیران مراکز و گروه های تحقیقاتی در سالن جلسات ریاست پژوهشگاه برگزار شد، اهم اهداف و برنامه های پژوهشگاه، مراکز و گروه های تابعه تحقیقاتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه، دکتر باقر لاریجانی ریاست پژوهشگاه با بیان اینکه پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم طی 24 سال فعالیت مستمر و به واسطه توفیقات و تلاش ارزشمند اساتید و سایر همکاران، به عنوان اولین پژوهشگاه در حوزه علوم پزشکی، نقشی به سزا در اعتلای دانش پزشکی در سطح کشور و منطقه داشته است افزود: امید است در سال 1397 شاهد همکاری بیش از پیش اساتید و همکاران محترم در راستای توسعه فعالیت ها و دستیابی به جایگاه ملی و بین المللی والاتر در عرصه علوم پزشکی باشیم.

همچنین، در این جلسه بر توسعه همکاری های بین المللی و ظرفیت سازی در پژوهشگاه تاکید شد و برنامه های مراکز در حوزه های تدوین پروژه های آموزشی و پژوهشی جدید، نگارش و انتشار مقالات، همکاری های داخلی و بین المللی، تولید محصولات دانش بنیان و محدودیت های پیش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.