Interio

پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران

قطب علمی منتخب کشور، همکار سازمان بهداشت جهانی در پژوهش، آموزش، و مدیریت استئوپروز و دیابت
نقشه سایت   En   Fa

1396/09/11 | Creator: 130

در هفته منتهی به برگزاری دومین آیین اعطای جایزه مصطفی(ص) پنل علمی تخصصی با موضوع بیماری های غیرواگیر به میزبانی پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می گردد.

در حاشیه با برگزاری دومین آیین اعطای جایزه مصطفی(ص) که با حضور بیش از 90 دانشمند و شخصیت‌ برجسته علمی و مدیریتی جهان از 25 کشور در ایران برگزار می شود نشست علمی تخصصی با عنوان KANZ با موضوع بیماری های غیرواگیر روز دوشنبه 13 آذر ماه سال جاری از ساعت 11:30 الی 13:00 در محل پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم برگزار می گردد.

توضیح اینکه، در راستای تجليل از دانشمندان برجسته و زمينه‌سازي همكاري و توسعه علمي در جهان، جایزه مصطفی(ص) به صورت دوسالانه به دانشمندان و پژوهشگران برتر جهان اسلام اعطا می‌شود. این جایزه به اثری نوآورانه در مرزهای دانش تعلق می‌گیرد که توسط افرادی شاخص در حوزه‌های علم و فناوری ارائه شده و زمینه‌ساز بهبود زندگی بشريت باشد.

در حوزه علم و فناوری زیستی و پزشکی جایزه مصطفی(ص) به یک اثر برتر در رشته‌ها و حوزه‌های مرتبط با علم و فناوری زیستی و پزشکی اهدا می‌شود که تأثیر ماندگاری از خود در درک حیات یا بهبود کیفیت زندگی بشر بر جای نهاده باشد.